Poland only - PILNIE POSZUKIWANY INSTRUKTOR ARTYSTYCZNY NA OBOZIE MŁODZIEZOWYM


Razurichan's avatar

Only to artists speaking polish language:

UWAGA, PILNE OGŁOSZENIE, SZUKAM ZASTĘPSTWA JAKO WYCHOWCA/ INSTRUKTOR NA ZAJĘCIACH ARTYSTYCZNYCH NA OBOZIE MANGOWYM DLA MŁODZIEŻY NA TURNUSIE PIERWSZYM W TERMINIE 29.06-11.07.2015

Od dwóch lat w okresie wakacyjnym jeżdżę na Obozy Mangi i Anime organizowane przez biuro podróży Orion. Prowadzę na nich zajęcia z rysunku mangowego, komiksu i animacji, a także zajmuję się wychowawstwem. Niestety w tym roku nie będę mogła pojechać na żaden turnus (długi wyjazd + brak możliwości wzięcia dłuższego urlopu w pracy), dlatego muszę znaleźć dla siebie zastępstwo na ten rok, a także współwychowawców na następne lata (mamy jedynie dwie rysowniczki w zespole, a od tego roku planowane są turnusy czysto artystyczne).
Obóz ma miejsce w Zieleńcu (nieopodal granicy w Czechami). Obozy prowadzone są dla młodzieży i dorosłych, w wieku od 13 do 21 lat. By zostać wychowawcą, trzeba mieć jedynie ukończone 18 lat! Nie trzeba mieć ukończonego kursu wychowawcy, bo na ten jesteście kierowani już po rekrutacji! Więcej informacji znajdziecie tutaj: otaku.btorion.pl/ Gwarantowana swietna atmosfera pracy w gorskim kurorcie i solidne wynagrodzenie!
Jeśli jesteście zainteresowani albo macie jakieś pytania, wiadomości CV, portfolia, proszę pisać do mnie wiadomosci w notce!
dziękuję za uwagę!

Sandra (Razuri-the-sleepless) Chlewinska

Comments19
Join the community to add your comment. Already a deviant? Log In
morbidman187's avatar
Hello Lapis-Razuri,

I’m afraid that I am leaving this reply to inform you that your thread will be closed today. While we greatly appreciate your use of our forums, I’m afraid that this particular thread doesn’t meet our posting guidelines so we’re going to bring the discussion to a halt.

We’ve made a few posts such as our helpful FAQ #801: Are there any rules for the Forums? for this forum which you might find useful for your future forum postings. Thank you for your understanding.
FriendlyHand's avatar
Jaq97's avatar
VionFrei's avatar
Jeju... również byłabym chętna. Jednak w tym roku mam już załatwiony wyjazd do Szkocji :c
SpellSilver's avatar
thank god for google translate! 
Anthro7's avatar
Vasylissa's avatar
Czy sa wymagane jakieś studia plastyczne?
Temat bardzo fajny, chętnie bym spróbowała. 
Pracuję na codzień jako ilustrator, z mangą miałam długi romans w młodości, także myślę że poradzę sobie z tematem
Fusionofforces's avatar
Brzmi to świetnie! Uwielbiam takie klimaty + od roku uczę się japońskiego więc podstawy mam ogarnięte, szkoda tylko że w tym okresie mam inne praktyki, które muszę zrealizować ;f jednak na przyszłe turnusy byłabym bardzo chętna :D
Ladowska's avatar
lo matko ale bym chciala! Haha! kurs mam ukonczony, lata swoje mam, nawet rysowac umiem i angielski znam, japonskki koslawo tez :D tylko wolnego z pracy tez nie dostane. no i daleko.... ;((((( fajnie ze takie obozy sa w polsce, nie wiedzialam!
Mayocat's avatar
Szkoda, że w tym okresie jadę na zarobki do Anglii :'D A też trochę szkoda bo mam brązową odznakę ratownika medycznego i stopień Przewodnika ZHP więc jako tako powinnam się nadawać :'D (no i przy okazji może dałoby radę to podpiąć pod praktyki na studia na kierunki Malarstwo ;n; ) Ale za rok będę musiała pewnie zostać w kraju na praktyki więc jeżeli też szukacie kogoś na najbliższe lata byłabym chętna :)
korin-hizuki's avatar
Brzmi niegłupio 
FriendlyHand's avatar
FAQ #801: Are there any rules for the Forums?
We know that DeviantART is a global community of artists; however, to ensure the Forum is properly moderated and accessible to all, please post in English only. If you wish to communicate in another language, your personal journal or personal forum (Premium Members only) would be more suitable.
Poki-art's avatar
its a job offer for only polish people, or people who speak polish fluently, because its a job to be an art teacher on trip for kids so i dont think there is any sense to write it i english even if it goes against rules, because posting it here allows more people to see it, and also the posting person is tight on time. so please understand before you write anything
FriendlyHand's avatar
That is not a valid reason for violating the forum rules.
Perkelee's avatar
Ja szukam pracy i mam czas w tym terminie ale nie mam pojęcia czy dam sobie radę z czymś takim ;-;
MangoMleczko's avatar
18-letnia uczennica Liceum Plasycznego też może zostać opiekunką na takim obozie? Czy trzeba mieć ukończony kurs pierwszej pomocy? Czy znajomość angielskiego i niemieckiego na początkującym poziomie starczy? 

Przepraszam, wolę się dopytać! 
Razurichan's avatar
jeśli ma sie ukonczone 18 lat, jak najbardziej jest to mozliwe :)
nie trzeba znać jezykow obcych (jesli juz to najbardziej przydaje sie jezyk japonski, ktorego uczymy na zajeciach)
na kurs pierwszej pomocy jest sie kierowanym juz po przejsciu przez proces rekrutacji :)
MangoMleczko's avatar
Kurcze, to wszystko naprawdę świetnie brzmi! Może nie będę mogła akurat w tym terminie, ale chętnie spróbowałabym jako opiekun na przyszłych turnusach!