Deviant Login Shop  Join deviantART for FREE Take the Tour

Details

Closed to new replies
February 10, 2013
Link

Statistics

Replies: 4

Honest critique about my photos, please!

:iconpolfiedary:
PolfieDary Featured By Owner Feb 10, 2013  Hobbyist Photographer
What do you think about my works?
I really want to know some comments from you. It's important to me because I'm still learning and I wanna get advices how to take photos better and better.

What I should change? What is my the biggest mistake in taking photos? Do I make good shots? Maybe not? Why?

Please don't be rude. And write only truth.
I'm open for good critique. :)

Thanks, guys. ;)
Reply

Devious Comments

:icon3wyl:
3wyl Featured By Owner Feb 10, 2013  Hobbyist Photographer
If you would like some feedback for your deviations, please post in the ThumbShare Forum. :)

FAQ #801: Are there any rules for the Forums?

:lock:
Reply
:iconiside10:
Iside10 Featured By Owner Feb 10, 2013  Hobbyist Photographer
Prawda jest taka, że rzadko w którym zdjęciu potrzeba jakiś uwag dotyczących jakości czy stylu.
Ja się nie specjalnie też znam ale oglądam masę różnych zdjęć i Twoje dorównują tym najlepszym ^^
Wiesz, że stale masz okazję użerać się z moimi głupimi uwagami więc to ten tam xD
Coś jeszcze bym chciała przekazać? Niee... ^^ Powodzenia :P
Reply
Cóż, głównie chodzi mi o to, aby pomóc mi się bardziej rozwinąć. :) Jest wiele wspaniałych fotografów, nie tylko w społeczności deviantART'u, ale również i poza nią. Nieważne, jak dobre zrobiłabym zdjęcie i jak bardzo by się innym ono podobało, i tak będę twierdzić, że przecież są lepsi, bardziej utalentowani. Po prostu czegoś mi w moich ujęciach brakuje. Nie mają może tej prawdziwej aury, która natomiast krąży nad fotografiami moich inspiracji. Jak na piętnaście lat, to mogłabym "cykać fotki" warte więcej uwagi, według mnie. ;)
Ale tak czy owak, dziękuję za taką opinię. :)
Reply
There are some pictures:

More in my gallery
Reply
Add a Comment: